Michał Mroczek,

Pianista, aranżer, teoretyk muzyki. W 2017 roku ukończył w Państwową Szkołę Muzyczną II st. im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy w klasie fortepianu. Obroniona w 2019 roku praca licencjacka, pt. Język harmoniczny Jacoba Colliera, jest zwieńczeniem jego trzyletnich studiów licencjackich na kierunku teorii muzyki, wydziału Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Obecnie jest studentem drugiego roku studiów magisterskich na kierunku teoria muzyki wspomnianego Uniwersytetu. W 2020 roku ukończył Podyplomowe Studia Menadżera Muzyki na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie z udziałem Wykładowców Szkoły Głównej Handlowej. 

Jest korepetytorem przedmiotów teoretycznych i praktycznych. Przygotowuje uczniów do egzaminów wstępnych oraz matur. Jego priorytetem, jako nauczyciela oraz pedagoga, jest indywidualne traktowanie uczniów.

Jako pianista jazzowy nagrał wraz z przyjaciółmi album muzyczny pt. Christmas carols. Występował również w Chórze Kameralnym Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina pod dyrekcją prof. Krzysztofa Kusiela-Moroza.