Paulina Boguszewska – rytmika, kształcenie słuchu

urodziła się w 1990 roku w Warszawie. W 1997 roku rozpoczęła naukę gry na fortepianie w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie w klasie prof. Małgorzaty Gambrych. Po ukończeniu szkoły kontynuowała naukę gry na fortepianie na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie pod okiem prof. Anny Jastrzębskiej – Quinn. Po uzyskaniu  licencjatu, w 2012 roku kontynuowała swoje kształcenie muzyczne na wydziale Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki tejże uczelni studiując Dyrygenturę Symfoniczno – Operową u prof. Antoniego Wita, jednocześnie zyskując tytuł magistra sztuki na wydziale Instrumentalno – Pedagogicznym w Białymstoku w 2015 roku specjalizując się w grze na fortepianie.
W 2017 roku uzyskała kolejny raz tytuł magistra sztuki, tym razem u prof. Szymona Kawalli specjalizując się w Dyrygenturze Symfoniczno – Operowej.
Od roku 2018 prowadzi głównie działalność pedagogiczną, starając się zachęcić jak najszersze grono potencjalnych młodych melomanów do obcowania z muzyką. Zarówno w teorii jak i w praktyce pokazuje młodym uczniom dlaczego warto kochać muzykę.